Kilka słów o mnie :)

Moje zdjęcie

Blog SmartBake.pl powstał początkowo w celu zgromadzenia i zorganizowania przepisów moich, mojej mamy i babci. Trochę się tego nazbierało przez lata. Każdy przepis sprawdzam osobiście, fotografuje i przedstawiam Wam. Przy okazji odkryłam (już dobre parę lat temu), że cukiernictwo to idealne połączenie moich pasji: miłości do wypieków i dekorowania (wszelakiego).

Żadne wypieki nie mogą się obejść bez chemii i fizyki… a to jest kolejna rzecz, na którą bardzo zwracam uwagę. Należę do osób, które muszę znać pewne procesy od podstaw. Dlatego spędzam mnóstwo czasu nad książkami (każdego rodzaju).  Taka już jestem. Moim ulubionym sklepem jest księgarnia. 

Pasja dekorowania rozkwitła u mnie razem z urodzeniem pierwszego dziecka. Chociaż na całego rozkręciłam się dopiero po serii pewnych zdarzeń, kiedy to zrozumiałam, że muszę przez pewien czas zostać w domu. I to był czas kiedy w końcu mogłam zająć się tym co kocham najbardziej… rodziną i dekorowaniem.

Ciągle się kształcę, ponieważ chcę aby moje wypieki, posty i dekoracje były coraz lepsze. Na swoim koncie posiadam już pewne małe i duże osiągnięcia:

Silver avard winner cake international London 2019
Cake International London 2019r. Srebro zdobyte w kategorii Torty okolicznościowe.
Silver Award
Domek z piernika
Cake International London 2019r. Wyróżnienie zdobyte w kategorii ciastek i pierników
Wyróżnienie

Ukończony kurs artystycznej dekoracji tortów w Eastleigh College. Spotkałam tam wielu cudownych ludzi m.in. sławnego na cały świat mistrza dekoracji tortów lukrem królewskim Eddie Sperce, oraz moją cudowną nauczycielkę Francies.

Eastleigh szkolenie
Eddie Spence
gazebo royal Icing

Różne kursy i szkolenia:

Mei Mei Georggia szkoleni
georgia i ja London
Cukrowa Mai Mai
free Hand modelling class
Makaroniki szkolenie
ciastczka kelly

Sprawdź moją Galerię, a dowiesz się jakie torty już przygotowałam. 🙂

Jeśli spodobał Ci się mój blog zachęcam Cię do zapisania się, do naszego newslettera, a 2 razy w miesiącu przyślę Ci maila z nowymi przepisami.

Proszę również o współdzielenie przepisu z innymi. 🙂

Dziękuję i smacznie zapraszam 😀

Zostaw mi swojego maila@,

a 2-3 razy w miesiącu wyślę Ci moje najnowsze przepisy i tutoriale.

Twój adres e-mail będzie użyty tylko do powiadamiania o nowych wpisach.

Print Friendly, PDF & Email